750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Toplu Sms
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
TOPLU SMS
TOPLU SMS

TOPLU SMS

SMS ile pazarlamayı daha aktif ve verimli kullanmanız için, size diğer iletişim kanalları ile entegre çalışan gelişmiş bir platform sunmaktadır. Mobil pazarlamanın temel öğesi olan SMS ile mesajların yanı sıra; kuponlar, bağlantılar ve zengin içeriklere sahip açılış sayfaları gönderebilir, kişilerinizin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

KİŞİLERİNİZE ORTALAMA %98 AÇILMA ORANINA VE 4 DK AÇILMA SÜRESİNE SAHİP BİR KANAL ÜZERİNDEN ULAŞIN.

İstediğiniz kişiye ve kuruma mesajlarınızı anında ulaştırmanın en kolay, en etkili ve en ekonomik yolu Toplu SMS...

Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını (özellikle saha ve satış ekiplerine) yaparken de yine Toplu SMS ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır.

Bu gelişmelerin sonucunda da daha önce hayatımızda olmayan; Internetten SMS, Internetten cep telefonuna SMS, Kurumsal SMS, Toplu mesajlaşma gibi, Toplu SMS ile ilgili pek çok kelime hayatımıza süratle girmeye başlamıştır.

Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandırdığı bu yeni imkana hemen adapte olmuştur ve artık müşterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediği mesajı Toplu SMS ile iletmeyi tercih etmektedir.

İSTEDİĞİNİZ TÜM ÖZELLİKLER!

Üyeliğinizi oluşturun, abonelik belgelerini tarafımıza ulaştırarak hemen kullanmaya başlayın.

 

Tek Numaraya Hızlı SMS

Bir adet numaraya hızlı toplu sms gönderimi yapabilir mesajınızın gönderim öncesinde kaç SMS tutarında olacağını görebilirsiniz.

 

Numara Listesine Hızlı SMS

Birden çok numaraya hızlı toplu sms gönderimi yapabilir numaraları bir metin veya Excel dosyasından kopyala/yapıştır ile gönderebilirsiniz.

 

Şablonlu Sms Gönderimi

Sistem Üzerinden Ad ve Soyad gibi daha bir çok değişkeni aktif ederek programlı gönderim

 

Excelden Toplu Sms

Numara ve mesajları depoladığınız excel dosyanızı sisteme atıop direkt gönderim yapabilirsiniz.

 

Güçlü Yazılımsal Api Desteği

Sektörünün en detaylı ve gelişmiş API servisi ile SOAP, XML POST, HTTP GET, SMPP gönderim seçeneklerine sahip olursunuz.

 

Detaylı SMS Raporlama

Operatörler arası detaylı gönderim raporlarını iletildi, bekleyen, hatalı numara, telefon kapalı, operatör hatası vb. gibi görüntüleyebilirsiniz.

AVANTAJLAR

Internet üzerinden firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Toplu SMS yollamaktır.

 
Uygun ve İndirimli Fiyat

Kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için tüm operatörlerle 8 farklı noktadan E1 bağlantıları yedekli olarak sağlanmıştır.

 
Hızlı ve Kolay Yönetim

Grup işlemlerinizi ve kişi listenizi kolay kullanım arayüzü ile silme, düzeltme, excele çıkartma vb. işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Sanal Santral
NUMARA TAHSİS VE TAŞIMA
TOPLU SMS
FAKS HİZMETİ
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın